kdo je vlastně Yourhouse.cz?

yourhouse.cz vzniklo v roce 2020 pod záštitou firmy Dobrobro s.r.o. Našim hlavním cílem je vytvoření vytvoření ideálních podmínek v komunikaci mezi řemeslníkem a klientem. Proto jsme vytvořili síť kvalifikovaných živnostníků v oblastní stavitelství, montáží, projektové činnosti a všeho, co se týká vašeho domu nebo zahrady. Naši zákazníci tak mají jistotu, že získají prvotřídní servis, ať už se jedné o montáž baterie či rekonstrukci celého domu. 

Proč si vybrat právě nás? Naše rozsáhlá síť živnostníků vám zaručí tu nejkvalitnější práci v jakémkoliv řemeslném oboru spojeném s prácí ve vašem bytě, domě či na vašem pozemku. Díky nám už nebudete muset složitě hledat jednotlivé firmy či řemeslníky. Vše zajistíme! 

Proč se stát součástí YOURHOUSE? Jednou z několika náplní naší práce je vytvářet profesionální profily jednotlivým řemeslníkům s cílem zajistit jim tu nejlepší prezentaci. Jsme spojeni s několika školami a školícími středisky a vytváříme řemeslníkům vhodné podmínky pro doplňování vědomostí v různých oborech.  A co je hlavní? Vaším partnerem jsme ve všech ohledech! Ať už se jedná o například nákup materiálu, kdy získáme  při větším množství poptaného materiálu lepší obchodní podmínky, nebo o samotnou práci u zákazníka. Dalším benefitem je nabídka velkého množství dopravců, kteří jsou také součástí naší sítě kontaktů. 

Díky velké poptávce úložných prostor jsme navíc spustili program GARAGE SHARE, který umožňuje ve střední Evropě sousedský pronájem skladovacích prostor za férové ceny. Další služba poskytovaná YOURHOUSE je program WORKSHOP SHARE, neboli možnost pronájmu a využití dílen pro vlastní potřeby.

Nově se zaměřujeme také na výrobu modulárních domů, které si můžete poskládat defacto sami a to dokonce bez stavebního povolení a za pár týdnů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *